Haagse band Flaire uitgeroepen tot 3FM Talent

7 July 2026, 10:43 uur
Den Haag & Regio
mainImage
PR

Dj’s Wijnand Speelman en Jamie Reuter van radiozender 3FM hebben dinsdag in de ochtendshow bekendgemaakt dat de Haagse band Flaire het nieuwe 3FM Talent is. Artiesten die tot 3FM Talent worden benoemd staan op het punt van doorbreken en kunnen het hele jaar rekenen op uitgebreide support van de nationale radiozender. De groepsleden waren te gast in de uitzending en traden live in de uitzending op.

Flaire timmert al een aantal jaar hard aan de weg, met songs als 'Spannend', 'Zomer' en 'Oog in oog'. De formatie werd opgericht in 2022 en bestaat uit Boris Wentholt, Max van der Scheer en vaste producent Yves Springer. De Hagenaars maken popmuziek met invloeden uit synthpop en elektronische genres zoals trance, house en techno. Vorig jaar verscheen hun debuutalbum 'Grenzeloos'.

De groep speelde het afgelopen jaar veel shows door het land en verkocht maar liefst twee landelijke tours uit. Met de nieuwe single 'Door het oog van de nacht´ lijken ze klaar voor hun definitieve doorbraak. Genoeg reden voor 3FM om Flaire de komende tijd op de voet te volgen en een podium te geven.

3FM helpt de Talent-acts langere tijd op allerlei manieren. Zo wordt hun muziek gedraaid op 3FM en komen de acts regelmatig langs in de 3FM-studio. Eerdere 3FM Talents waren onder anderen Son Mieux, Meau, Claude, Froukje, Bente, Rondé, Goldband, Roxy Dekker, Antoon en S10. Op dit moment maken naast Flaire ook Josua Peter, Lammer, Jet van der Steen, Micha en Def deel uit van het 3FM Talent-programma.